Obchod

Nôž Formy Diy, Takže Dekor Dodávky Zomrie Templat Ručné Láska Luk Rezacím Nožom, Plesne Vhodné Pre Big Shot Sizzix Stroje 0 thumb
Nôž Formy Diy, Takže Dekor Dodávky Zomrie Templat Ručné Láska Luk Rezacím Nožom, Plesne Vhodné Pre Big Shot Sizzix Stroje 1 thumb

Nôž Formy Diy, Takže Dekor Dodávky Zomrie Templat Ručné Láska Luk Rezacím Nožom, Plesne Vhodné Pre Big Shot Sizzix Stroje

€31.29 €19.71

Štítky: luk rez zomrieť, telo kun nastaviť, die drevené luky, luk zomrieť, big shot sizzix, vlasy clip uskutočňovanie dodávok, rezanie zomrie veľké sou, zomrie sizzix fustella, big shot, banner die fréza.

  • - Kód: r252
  • - Skladom
  • Kategória: Scrapbooking & Razenie

Parametre výrobku

Vážený Zákazník:

Vitajte na mojom obchode, poskytneme vám úprimne!Som rád, že si môžete prehľadávať môj obchod.Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis.Náš obchod ponúka široký sortiment produktov a bohaté štýly.Úprimne dúfam, že naše výrobky vám môže poskytnúť zábavu a najlepší zážitok z nakupovania.

Špecifikácie produktu:

Celková hrúbka forma je 16 mm, ktorý je vhodný pre rôzne die-rezacie stroje bežne používa na trhu. ( Vrátane big shot stroje a sizzix stroj )

Používanie Produktu:

Zvyčajne sa používa pre kožené remeslá, scrapbooks, DIY plavidlá, náušnice, a aj iné šperky robiť.To môže byť tiež použitý na rezanie niektoré formy na akýkoľvek materiál na zdobia domy, nábytok a spálne, a stimulujú predstavivosť.

Vlastnosti výrobku:

To môže znížiť rôzne druhy materiálov, ako napr.: vizitky papier, látky, kože, magnetický papier, atď.To vám dáva možnosť vyskúšať viac ručné materiálov.Vyrábať neočakávané účinky.

dodacia lehota:

Po zadať objednávku, budeme loď do 5-7 pracovných dní (okrem víkendov a sviatkov).Vzhľadom na nedávne epidémie, colných kontrol, počasie, atď., nemôžeme zaručiť, čas doručenia.Ak máte akékoľvek otázky, prosím, poraďte mi!

priateľské pripomienka:

Ak nie je možné nájsť výrobok, ktorý si ako v našej predajni, môžete mi poslať obrázky a povedať mi, veľkosť, ktorú chcete, môžeme prispôsobiť ho pre vás.

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis.Vzhľadom na časové rozdiely, možno nie som schopný odpovedať v čase.Však, akonáhle vidím relevantné informácie, budem odpovedať vám čo najskôr

Ďakujeme vám za návštevu mojej obchodu.všetko najlepšie!


  • Vzor Typ: Nepravidelný Obrázok
  • Číslo Modelu: Rezanie plesne
  • Pôvod: CN(Pôvodu)