Obchod

Mesto Vlk Vysoký Tlak Auto Podložka Mosadz Snehu Pena Lance Mydlo Zbraň pre Defort DPW-1800 ECO HPW-1825RSE Automatické Čistenie Shop 0 thumb
Mesto Vlk Vysoký Tlak Auto Podložka Mosadz Snehu Pena Lance Mydlo Zbraň pre Defort DPW-1800 ECO HPW-1825RSE Automatické Čistenie Shop 1 thumb
Mesto Vlk Vysoký Tlak Auto Podložka Mosadz Snehu Pena Lance Mydlo Zbraň pre Defort DPW-1800 ECO HPW-1825RSE Automatické Čistenie Shop 2 thumb
Mesto Vlk Vysoký Tlak Auto Podložka Mosadz Snehu Pena Lance Mydlo Zbraň pre Defort DPW-1800 ECO HPW-1825RSE Automatické Čistenie Shop 3 thumb
Mesto Vlk Vysoký Tlak Auto Podložka Mosadz Snehu Pena Lance Mydlo Zbraň pre Defort DPW-1800 ECO HPW-1825RSE Automatické Čistenie Shop 4 thumb
Mesto Vlk Vysoký Tlak Auto Podložka Mosadz Snehu Pena Lance Mydlo Zbraň pre Defort DPW-1800 ECO HPW-1825RSE Automatické Čistenie Shop 5 thumb

Mesto Vlk Vysoký Tlak Auto Podložka Mosadz Snehu Pena Lance Mydlo Zbraň pre Defort DPW-1800 ECO HPW-1825RSE Automatické Čistenie Shop

€29.18 €13.42

Štítky: batéria umývanie auta, 200 watt flexibilný solárny panel, auto šampón, screwdriv, tlak palička, 25w fm vysielač, umývanie auta tlakový čistič, upraviť snehu pena lance, auto, umývanie auta.

 • - Kód: r453
 • - Skladom
 • Kategória: mall

Fľaše povrchu má meranie usmernenie, ktoré uľahčuje nastaviť pomer miešania.Môžete otáčať tryska na zmenu sprej vzor.Dial na vrchole je kontrola peny zmesi.To je mäkká našuchorený sneh pena, zábavné a jednoducho.To funguje s akýmkoľvek tlakových: malé a veľké sú všetky pracovné dokonale.To šetrí vodu, je To šetrné k životnému prostrediu.Poskytuje zážitok z dotyk-menej umývanie auta, zatiaľ čo šetrí váš čas a energiu hustej peny suds taveniny prúty a nečistoty na farby, čím sa znižuje vírenie značky a škrabancov.Vyplňte tekutiny fľaše so požadované množstvo šampónu.Potom vyplňte tekutiny fľašu s vodou pre plná fľaša.Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, použite teplú vodu, s 20% šampón +80% vody pomer.Trasenie tekutiny fľaša na mix šampón s vodou dôkladne.Priložiť tekutiny fľaša na penu lance jednotky.

Pripojte montáž/adaptér na tlakový čistič zbraň, a môžete začať hrať s ním.

Existujú dva druhy adaptéry,jeden je z mosadze ,druhý je hliník,prosím, zvoľte vhodný adaptér pre vás.

Oblek pre:Defort DPW-1800 ECO HPW-1825RSE

Prosím, aby 1-5 mm chyby spôsobené ručné meranie.

Položka farba zobrazené v aplikácii fotografie môžu byť ukazuje mierne odlišné na monitore počítača, pretože monitory nie sú kalibrované rovnaké.

Montáž na: Lavor /Sterwins /Huter

Poznámka:skontrolujte Prosím adaptér veľkosti a uistite sa, že sa zmestí váš stroj.Ako je to náhradných dielov pre vysokotlakovú umývačku,prosím, skontrolujte a uistite sa, že sa zmestí váš stroj.My neberieme žiadnu zodpovednosť za nezlučiteľnosti produktu.Ak vám nie sú jasné,kontaktujte nás a pomôžeme vybrať vhodné náhradných dielov.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE

∽1∽skontrolujte Prosím adaptér veľkosti a uistite sa, že sa zmestí váš stroj.Ako je to náhradných dielov pre vysokotlakovú umývačku,prosím, skontrolujte a uistite sa, že sa zmestí váš stroj.My neberieme žiadnu zodpovednosť za nezlučiteľnosti produktu.Ak vám nie sú jasné, kontaktujte nás a pomôžeme vybrať vhodné spaare časť.

∽2∽ predĺžiť životnosť penové trysky, musíte nasledovať s čistou vodou po dobu 30 sekúnd splachovacími akejkoľvek snehu, pena čistič po použití každý čas.Ak sú ponechané v, oka filter sa môže stať zmenšený a blokované.

AK PENY GENERÁTOR NEMÔŽE PRACOVAŤ SPRÁVNE,SKÚSTE PROSÍM SKONTROLUJTE NASLEDUJÚCE BODY:

∽1∽ Ak tlakový čistič pracuje správne.Nie je únikov vody a vzduchu únikov kdekoľvek.

∽2∽ Ak je tlak a prietok z vodovodu je nedostatočné.Pena generátor nemôže vytvoriť pena na nízky tlak a prietok vody.Tiež.

∽3∽ Ak niekde peny generátor je blokovaný trosiek, sušené čistiacim prostriedkom, alebo tesniace pásky.Prosím, skontrolujte nerez tryska, čistiaci prostriedok sacia tryska a oka filter. (Prosím, kontaktujte nás, ak neviete, ako rozoberať peny generátor a čisté oka filter)

FAQ

∽1∽ Otázka: Ako dlho bude trvať, než sa na mňa?

Odpoveď: Zvyčajne parcela, bude trvať 15 až 20 dní, aby si na vás, ale niekedy to bude trvať 2 mesiace (Brazília môže trvať 3 mesiace) na niečo mimo nášho dosahu počas prepravy.Ak sa nechcete dostať zásielky do 2 mesiacov, ktorý sa zdá, že pozemok je stratené alebo niečo iné, mohli by ste si otvoriť spor a my by sme vrátime vám.Dúfam, že pre vaše porozumenie a ďakujem.

_________________________________________________________________________

∽2∽ Otázka: môžem vybrať iné prepravné spôsobmi?

Odpoveď: Áno, môžete si vybrať doprava spôsoby, ako pri zadaní objednávky.Ďakujem.

_________________________________________________________________________

∽3∽ Otázka: Prečo trvá tak dlho, získať peniaze?

Odpoveď: nebojte sa, za normálnych okolností, to bude trvať 5 až 20 pracovných dní, ak chcete dostať náhradu späť.Ak nie, musíte ísť požiadajte Zákaznícky Servis pre pomoc.Ďakujem.

_________________________________________________________________________

∽4∽ Otázka: Bude naša objednávka bude predmetom ciel?

Odpoveď: Každý balík môže byť predmetom tarify, a rôzne colnej politiky pre rôzne krajiny.Avšak, miestne zámorské sklady (Rusko, Španielsko a Spojené Štáty), nebude predmetom ciel.

_________________________________________________________________________

∽5∽ Q: nechcem fľaše peny lance, môžete predať zvyšnej časti

samostatne?

Odpoveď: Áno, mohli by sme vám predať tie časti, ale cena je takmer totožné s fľaša.A tam sa môže vyskytnúť, že naše pena lance nemohol sa zmestia do fľaše.Preto vám odporúčame kúpiť celú pena lance.Ďakujem.

_________________________________________________________________________

∽6∽ Otázka: môžem dostať fľaše bez loga?

Odpoveď: Áno, máme fľaše bez loga.Ak si objednáte 2 ks, pošleme vám fľaše s logom.Objednávky suma nad 12 ks, pošleme fľaše bez naše logo.Ak chcete, aby sa všetky fľaše s logom, prosím, nechajte odkaz.Vďaka za pochopenie.

_________________________________________________________________________

∽7∽ Q: sledovanie stavu ukazuje doručenie neúspešné, čo by som mal robiť?

Odpoveď: v tejto situácii, budete musieť vyzdvihnúť zásielku sami na miestnej pošte s sledovacie číslo alebo požiadajte personál, tam vám sledovať zásielku.Tak, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.


 • Názov Značky: mesto vlk
 • Oblek Pre: Defort
 • Položka Šírka: 8.5cm
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Typ Motora: Žiadne
 • Položka Výška: 31cm
 • Zahŕňa Príslušenstvo: No
 • Externé Testovanie Certifikácia: ROHS
 • Objem: 1L
 • Položka Dĺžka: 21cm
 • Položka Hmotnosť: 0.37kg
 • Názov Modelu: CF-PM0019
 • adaptér naskrutkujte: G1/4
 • adaptér materiál: Mosadz/Hliník
 • Položka Druh: auto podložka